Entity Weight (1.0.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: View
ps: ليد

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Save order
ps: اوډون خوندي کول

en: Bundles
ps: بنډلونه
