Entity Weight (1.0.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Edit
pt: Editar

en: Weight
pt: Peso

en: Label
pt: Rótulo

en: View
pt: Ver

en: Custom
pt: Personalizado

en: Save order
pt: Salvar ordem

en: Bundles
pt: Empacotar
