Entity Weight (1.0.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Edit
ru: Редактировать

en: Weight
ru: Вес

en: Label
ru: Метка

en: View
ru: Просмотр

en: Custom
ru: Собственная

en: Save order
ru: Сохранить порядок

en: Bundles
ru: Наборы

en: Weight Range
ru: Диапазон весов
