Entity Weight (1.0.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: Save order
sr: Сачувај редослед
