Entity Weight (1.0.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Label
sv: Etikett

en: View
sv: Visa

en: Custom
sv: Anpassad

en: Save order
sv: Spara ordning

en: Bundles
sv: Paket
