Entity Weight (1.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Weight
ta: நிறை

en: View
ta: நோக்குக

en: Custom
ta: தனிப்பயன்
