Entity Weight (1.0.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Edit
uk: Редагувати

en: Weight
uk: Вага

en: Label
uk: Мітка

en: View
uk: Перегляд

en: Custom
uk: Власний

en: Save order
uk: Зберегти послідовність

en: Bundles
uk: Пакети

en: Weight Range
uk: Діапазон ваги

en: Weight for @label
uk: Вага для @label
