Entity Weight (1.0.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: View
af: Wys

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy
