Entity Weight (1.0.1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Custom
am: ብጁ
