Entity Weight (1.0.1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Save order
be: Захаваць парадак
