Entity Weight (1.0.1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Custom
bg: Персонализиран
