Entity Weight (1.0.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Weight
bn: ভর

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Block
bn: ব্লক
