Entity Weight (1.0.1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Save order
bo: གོ་རིམ་ཉར་ཚགས་བྱེད་པ

en: Bundles
bo: སྡེབ

en: Displays
bo: མངོན་འཆར
