Entity Weight (1.0.1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Edit
cy: Golygu

en: Weight
cy: Pwysau

en: View
cy: Gweld

en: Block
cy: Bloc

en: Page
cy: Tudalen

en: Custom
cy: Addasu

en: Displays
cy: Yn arddangos
