Entity Weight (1.0.1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Label
eo: Etikedo.

en: View
eo: Vidu

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Custom
eo: Propra

en: Displays
eo: Vidigiloj
