Entity Weight (1.0.1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Edit
es: Editar

en: Weight
es: Peso

en: Label
es: Etiqueta

en: View
es: Ver

en: Block
es: Bloque

en: Page
es: Página

en: Custom
es: Personalizado

en: Save order
es: Guardar orden

en: Bundles
es: Paquetes

en: Displays
es: Presentaciones
