Entity Weight (1.0.1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Save order
eu: Eskaria gorde
