Entity Weight (1.0.1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Weight
fil: Timbang

en: View
fil: Tingnan

en: Block
fil: Tipak

en: Page
fil: Pahina
