Entity Weight (1.0.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Operations
is: Atgerðir

en: Edit
is: Broyt

en: Weight
is: Vekt

en: View
is: Vís

en: Block
is: Blokkur

en: Page
is: Síða

en: Custom
is: Sergjørt
