Entity Weight (1.0.1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Label
gl: Etiqueta

en: View
gl: Ver

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Custom
gl: Personalizado

en: Save order
gl: Gardar pedido

en: Displays
gl: Presentación
