Entity Weight (1.0.1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Custom
he: מותאם

en: Save order
he: שמירת הסדר

en: Displays
he: תצוגות
