Entity Weight (1.0.1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Weight
hi: मान

en: Label
hi: लेबल

en: View
hi: देखें

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Save order
hi: क्रम सुरक्षित करें

en: Bundles
hi: बंडल
