Entity Weight (1.0.1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Label
hr: Oznaka

en: View
hr: Pregled

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Save order
hr: Spremi poredak
