Entity Weight (1.0.1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: Label
hu: Címke

en: View
hu: Megtekintés

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Custom
hu: Egyéni

en: Save order
hu: Sorrend mentése

en: Bundles
hu: Mezőkötegek

en: Displays
hu: Megjelenítések

en: Weight for @label
hu: @label súlya
