Entity Weight (1.0.1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ
