Entity Weight (1.0.1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Label
is: Merking

en: View
is: Skoða

en: Block
is: Blokk

en: Page
is: Síða

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Save order
is: Vista pöntun
