Entity Weight (1.0.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Label
ka: სათაური

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი
