Entity Weight (1.0.1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ
