Entity Weight (1.0.1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Label
lv: Etiķete

en: View
lv: Skatīt

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Save order
lv: Saglabāt secību

en: Bundles
lv: Komplekti

en: Displays
lv: Attēlojumi
