Entity Weight (1.0.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: View
mn: Харах

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас
