Entity Weight (1.0.1) - en to ms translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Edit
ms: Sunting

en: Weight
ms: Pemberat

en: View
ms: Pandangan

en: Block
ms: Blok

en: Page
ms: Halaman

en: Custom
ms: Tersuai

en: Save order
ms: Simpan urutan
