Entity Weight (1.0.1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Weight
nl: Gewicht

en: View
nl: Weergeven

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Custom
nl: Aangepast

en: Save order
nl: Volgorde bewaren

en: Bundles
nl: Bundels

en: Displays
nl: Weergaven

en: Minimum weight
nl: Minimumgewicht

en: Maximum weight
nl: Maximumgewicht

en: Weight for @label
nl: Gewicht voor @label
