Entity Weight (1.0.1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Label
ro: Etichetă

en: View
ro: Afișează

en: Block
ro: Bloc

en: Page
ro: Pagina

en: Custom
ro: Personalizat

en: Save order
ro: Salvare ordine

en: Bundles
ro: Tipuri

en: Displays
ro: Afișări
