Entity Weight (1.0.1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Custom
sk: Vlastná

en: Save order
sk: Uložiť poradie

en: Bundles
sk: Zväzky

en: Displays
sk: Zobrazenia
