Entity Weight (1.0.1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Custom
sl: Prilagojeno
