Entity Weight (1.0.1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Weight
ta: எடை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: View
ta: பார்

en: Block
ta: பெட்டி

en: Page
ta: பக்கம்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Save order
ta: வரிசையை சேமி

en: Bundles
ta: கட்டுக்கள்
