Entity Weight (1.0.1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Edit
tr: Düzenle

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Label
tr: Etiket

en: View
tr: Görüntüle

en: Block
tr: Blok

en: Page
tr: Sayfa

en: Custom
tr: Özel

en: Save order
tr: Sıralamayı kaydet

en: Bundles
tr: Paketler

en: Displays
tr: Görünümler
