Entity Weight (1.0.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش
