Entity Weight (1.0.1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Custom
ast: Personalizáu
