Entity Weight (1.0.1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: View
az: Görünüş

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Bundles
az: Paketlər

en: Displays
az: Göstərir
