Entity Weight (1.0.1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Save order
ca: Desa l'ordre

en: Bundles
ca: Embolcalls

en: Displays
ca: Presentacions
