Entity Weight (1.0.1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Label
cs: Popisek

en: View
cs: Zobrazit

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Custom
cs: Vlastní

en: Save order
cs: Uložit pořadí

en: Displays
cs: Zobrazení
