Entity Weight (1.0.1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Label
el: Ετικέτα

en: View
el: Προβολή

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Save order
el: Αποθήκευση με αυτή τη σειρά
