Entity Weight (1.0.1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Custom
et: Kohandatud

en: Save order
et: Salvestusjärjekord

en: Bundles
et: Kogumid

en: Displays
et: Kuvatakse
