Entity Weight (1.0.1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: Block
fi: Lohko

en: Page
fi: Sivu

en: Custom
fi: Oma

en: Save order
fi: Tallenna järjestys

en: Bundles
fi: Paketit

en: Displays
fi: Näytöt
