Entity Weight (1.0.1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Edit
fr: Modifier

en: Weight
fr: Poids

en: Label
fr: Libellé

en: View
fr: Voir

en: Block
fr: Bloc

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Hide weight field
fr: Cacher le champ de poid

en: Save order
fr: Enregistrer l'ordre

en: Bundles
fr: Types

en: Displays
fr: Affichages

en: Minimum weight
fr: Poids min.

en: Maximum weight
fr: Poids maximum

en: Weight for @label
fr: Poids de @label
