Entity Weight (1.0.1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Weight
id: Bobot

en: View
id: Lihat

en: Block
id: Blok

en: Page
id: Halaman

en: Custom
id: Tersuai

en: Save order
id: Simpan pesanan

en: Bundles
id: Bundel

en: Displays
id: Tampilan
