Entity Weight (1.0.1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Edit
it: Modifica

en: Weight
it: Peso

en: Label
it: Etichetta

en: View
it: Visualizza

en: Block
it: Blocco

en: Page
it: Pagina

en: Custom
it: Personalizzato

en: Save order
it: Salva l'ordine

en: Bundles
it: Bundle

en: Displays
it: Visualizzazioni
