Entity Weight (1.0.1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Edit
ja: 編集

en: Weight
ja: ウェイト

en: Label
ja: ラベル

en: View
ja: ビュー

en: Block
ja: ブロック

en: Page
ja: ページ

en: Custom
ja: カスタム

en: Save order
ja: 順序の保存

en: Bundles
ja: バンドル

en: Displays
ja: ディスプレイ
