Entity Weight (1.0.1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Label
jv: Judul

en: View
jv: Tampilan

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Custom
jv: Kostum

en: Save order
jv: Simpen urutan
